İçeriğe geç

Yumurta Büyüsü

Yumurta canlılık belirtisi taşıdığı için büyücülerin büyülerinde enerjisini kullandığı bir maddedir. Kur’an da dahi adına değinilmiştir yumurta büyüsünün. Aynı zamanda benzer olarak Yunan mitolojisinde büyüler kısmında da adı geçmektedir. Sağlam büyücüler tarafından yapılır evde yapılan büyüler arasında değildir. Hele ki sahtekar medyum tarafından yapıldıysa yumurta büyüsünün geçerliliği olmayacaktır.

Kesinlikle alanında uzman medyuma yaptırın veya farklı büyü türü deneyin. Çünkü ilim sahibi medyumların elinden çıkmalıdır. Frekansı kolay kolay insana geçmeyen bir büyüdür. Ak büyüler içinde anılmaktadır. Türkiye’de ki ünlü medyumların hatta ünlülere sık sık bu büyü çeşidini kullandığını duymuştuk. En fazla oran İstanbul’da ki medyumlar içindedir. Medyum yorumlarında araştırma yaparsanız bu işin üstatlarına ulaşabilirsiniz. Ki tavsiye ederim size.

Cadılık kitaplarında adı geçen şamanlara ait bir kökene sahip bu büyü bağlama ve kısmet açma için kullanılmaktadır. Bağlama vefklerinden biri olarak da anılmaktadır. Medyum büyünüzü gerçekleştirirken sizin de evrenin ruhları ve kadim hüddamlar burada ve bana yardım edecekler diye tekrarlamanız önemli bunu medyum size söyleyecektir.

Kategori:Genel

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir