İçeriğe geç

ŞİFALI TAŞLAR NASIL TEMİZLENİR

ŞİFALI TAŞLAR NASIL TEMİZLENİR

Hepimiz şifalı taşların hayatımız da ki öneminin farkındayızdır. Vücudumuzun bizi engelleyen enerjilerden arınması için evimizin iş yerimizin. Bereket için önemsediğimiz şeylerin. Bunların hepsi için çok öte zamanlara dayanan tarihi bir geçmişi vardır. Şifalı taş kullanmanın. Ama şifalı taşların arınması gerektiğini biliyoruzdur.

TEMİZLEME METOTLARI

TOPRAK İLE ARINDIRMA

En eski metottur. Bir pamuk veya ipek bez arasına sarıp bir gün boyunca toprakta bekletin. Çiçek saksısında kullanacaksınız daha sonra onunda toprağını değiştirmeyi unutmayın çünkü negatif enerji çiçeklerinize zarar verecektir.

TÜTSÜ İLE ARINDIRMA

Ada çayı tütsüsü arındırma işlemi için birebirdir ama siz yine hislerinize göre hareket edip herhangi başka bir bitki kullanmak isterseniz o da uygun olacaktır. Tütsünüzün dumanına taşınızı 10-15 dk tutun.

AKAN SU İLE TEMİZLEMEK

Akan su içerisine taşı bir süre bırakırsanız daha parlak olduğunu göreceksiniz. Taşınızı bekletirken niyetinizi bolca söylemeyi unutmayın. Şehirde yaşıyorsanız 10 dk musluk altında da bekletebilirsiniz.

GÜNEŞ VEYA AY IŞIĞINDA BEKLETME

Sabahın ilk ışınlarında veya ayın ilk ışınlarında yapmanız yerinde olacaktır. Tam ışığı alacak bir yere koyup niyetinizi edin ve 10 dk bekletin.

ŞİFA OLSUN HEPİMİZE.

Kategori:Tavsiye

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir