İçeriğe geç

ŞİFA GİZLİLİĞİNİ KEŞFEDİN

Kötülüklere karşı tedavi ve koruma için tüm Yerel Otlar…

Fal bakmak

Geçmişinize, bugüne ve geleceğinize ekstra duyusal bilgi ve metafizik bilgi edinin. Kaderini keşfet, geleceği keşfet, gerçeği bil, gerçek cevaplar bul ve hayatını değiştir. Kendini güçlendirme ve ruhsal gelişim için ilham verici ve canlandırıcı tavsiyeler, rehberlik ve peygamberlik anlayışı . Daha iyi bir gelecek öngörmenin en iyi yolu onu yeniden yaratmaktır.

Ev temizliği

Eğer birçok farklı kaynaktan gelen negatif kuvvetler tarafından bombalanıyormuş gibi hissediyorsanız, bu sadece aradığınız koruma büyüsüdür! Bu koruma ritüelinden sonra, çoğu insan giderek artan bir güvenlik hissi duymaya başlar.

Yerel Otlar

Aşk büyüsü, dört farklı güç seviyesinde sunduğum en yaygın talepler. Çalışma şansınızın olabileceği en güçlü büyü casterlerinden biri olarak, durumunuz ne kadar zor ya da şiddetli olursa olsun tüm sevginizi ve ilişkilerinizi çözmenize yardımcı olacağım.

Saf Yerel Otlar

Herkes güvenlik, koruma, esenlik duygusu arar. Ve sen istisna değilsin. Bu büyü, etrafınızda koruyucu bir kalkan oluşturmaya yardımcı olur ve sizi daha hassas bir ruhun içine girebilecek negatif güçlerden yalıtır.

Voodoo büyüler

Eğer sürekli bir şanssızlık ya da talihsizlik akışı yaşıyorsanız ve hiçbir şey sizin hoşunuza gitmeyecek gibi gözüküyorsa, bu sadece aradığınız büyücüdür! Bu ritüelden sonra insanlar şanslarını daha iyi değiştirmeye başlayabilirler.

Cadı El Sanatları

Büyü büyüleri hayatın çeşitli durumlarında yardımcı olur. Bir para büyüsü, koruma ya da şans büyüsü arıyorsanız, kozmik ritüellerin muazzam potansiyelini kullanabilirsiniz. Tüm büyüler özel durumunuza ve isteklerine göre kişiselleştirilecek ve kişiselleştirilecek ve sonuçlar üretecek.

 

Kategori:Tavsiye

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir