İçeriğe geç

Papaz Büyüsü

PAPAZ BÜYÜSÜ
Her büyünün kendine has etkileri vardır. Papaz büyüsünün belirgin özelliği ise kişi iradesini kontrol etmek, bununla birlikte istenilen işlemi yaptırmak ve insanı kendi istekleri doğrultusunda kullanmaktır. Bu büyü gelmiş geçmiş büyülerin içinde en hızlı tesir edenler arasındadır. Kara büyü kategorisinde bulunan bu büyü insanı ruhsal bunalım ve çöküntüye sürükler ve kontrol altına alır. Bu sayede büyü amacına en hızlı şekilde ulaşmış olur.

Eski Mısır’dan tutunda Çin’e kadar geçmişte birçok ülkede büyücüler ve medyumlar yeni büyüler keşfetmişlerdir. Hristiyanlık dünyasında da birçok büyücü günümüzde de halen faaliyet göstermektedir. Adının doğrultusunda bir Hristiyan büyüsü olarak algılayabileceğiniz bu büyünün papazlar ya da Hristiyanlar ile herhangi bir alakası bulunmamaktadır. Daha çok pagan inanışında hazırlanan ve yapılan papaz büyüsü orta çağ kültüründe ortaya çıkmıştır.

Peki Neden Papaz Büyüsü Deniliyor?
İnsanlar büyülere isim verirken büyü karışımlarında en çok kullanılan materyalin adını vermişlerdir. Hala da bu şekilde devam etmektedir. Yani Fare kanı büyüsü denilen büyü için gerekli olan malzeme fare kanıdır. Aynı şey domuz yağı ve yarasa kanı büyüleri içinde geçerlidir. İsimlendirme konusu bu şekilde olurken kimi zaman insanlar büyüyü yapan kişinin adını da büyüye verebilirler.

Papaz Büyüsü Çeşitleri
1) Aşk için papaz büyüsü
2) Özleneni geri getirmek için papaz büyüsü
3) Bağlama papaz büyüsü
4) Kısmeti kapatma için papaz büyüsü
5) Cinsel tercih papaz büyüsü

Şeklinde sıralanabilir. Aslında bu büyülerin birçoğu papaz büyüsü tekniği dışında da yapılabilir. Ancak papaz büyüsü tekniği ile yapıldığında hem etkileri daha güçlü olur hem de tesir süresi oldukça kısalır. Zamanı değerli bulanlar genelde papaz büyüsü teknikleriyle büyülerini yaptırmak isterler. En iyi medyum bu konuda size yardımcı olur. Papaz büyüsü için kesinlikle uzmanlardan bilgi alın ve büyüyü bu kişilere yaptırın.

Papaz Büyüsünün Etkileri
Genel olarak büyülerin içerisinde en hızlı etki gösterenidir. İbranice ve Süryanice tılsımlarla hazırlanır. Bu büyünün yapıldığı kişi aniden büyünün etkisine girer ve iradesini kontrol edemeyecek bir hal alır. Kişi bunu kesinlikle hissetmez sanki gerçekten o böyle istediği için oluyormuş gibi gelir. Büyü bu şekilde amacına ulaşmış olur. Zaman içerisinde büyü yapılan kişi bu durumu hayat akışına bağlar ve herhangi bir şüphe aklına getirmez. Etrafında olan insanlar kişinin üstündeki değişimi fark etseler de kişi buna karşı çıkar. Sanki normal hali böyleymiş gibi davranır. Herhangi bir müdahale edilmezse büyü ömür boyunca bu şekilde yaşamaya devam eder.

Bu konuda sizlere bir örnek verecek olursak aşık etme amacıyla yapılan papaz büyüsünde adet kanı ve erkek menisi kullanılır. Bu karışımlar sonucunda büyü uygulaması yapılır ve etkiler başladığında büyü yapılan kişi her şeyi bir kenara bırakıp her şeyden vazgeçip bir parçası gibi hissettiği insanın yanına bir ömürlüğüne gider.

 

Kategori:Büyü Nedir ? Büyü Çeşitleri Nelerdir ?

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir