İçeriğe geç

Medyumlar

Medyumlar hakkında o kadar çok söylenecek şeyler vardır ki şimdi teker teker onları inceleyelim isterseniz.  Medyumlar genellikle altıncı hisleri oldukça kuvvetli insanlardır. Kendi hislerinin yanı sıra medyumluğun gücünü belirleyecek bazı çalışmaları vardır. Bu çalışmalar bizlere oldukça verimli olabilmek adına olmaktadır.

Medyumlar eski çağlardan beri kendilerine güvenilen kimseler olmuşlardır. Çünkü hem ileri görüşlü hem de aydın kimselerdi. Hayata olan bakış açıları ile her zaman bir büyük kişiler olmuşlardır. Bu büyüklük sadece yaşla alakalı değil. Hal ve tavırları da kendilerine olan saygıyı anlatırdı medyumların.

Bir de medyumlar aramak isterken genellikle yanı başımızda olan medyumları seçmek isteriz. Bilhassa yanımızda olmasını istediğimiz kişilerdi. Ama şimdiler de ise çoğu medyumlar bu işi inanılmaz derece de yoldan saptırmışlar ve çoğu kişiden oldukça ileri boyutta şikayetler açılmasına sebep olmaktadırlar.

Medyumlar genellikle olabildiği kadar farklı çalışmaları olmaktadır. Bu çalışmalar genellikle havas ilmi, parapsikoloji, spiritüel manevi çalışmalar, efsunlu dualar, etkili tılsımlar, nazar ve büyü bozma ve daha aklınıza gelemeyecek kadar çok fazla çalışma alanları vardır. Medyumların en önemli durumları ise ciddi anlamda duruma bir falcı ve ya cinci hoca değil de tam bir ehli sünnet hoca gibi yaklaşması gerekir.

Sizlerde gerçek medyumları tanımak ve bunlarla alakalı medyum yorumları, medyum tavsiyeleri okumak isterseniz bizim medyumlar tavsiye platformundan yararlanabilirsiniz arkadaşlar.  Fakat ondan önce ben sizlere birkaç adet daha söylenmesi gereken farklar sunacağım gerçek medyumlar ile sahte medyumlar için. Gerçek medyumlar asla gelecekten bahsetmez. Gelecekten bahsetme sadece büyücü hocaların, falcıların ve benzeri cinci hocaların işidir. Medyumlar sadece ruhsal alemle bu dünya arasında bağ kurabilen kimselerdir.

Medyumlar İstanbul, Medyumlar Ankara, Medyumlar İzmir, Medyumlar Adana, Medyumlar Adıyaman, Medyumlar Afyonkarahisar, Medyumlar Ağrı, Medyumlar Aksaray, Medyumlar Amasya, Medyumlar Antalya, Medyumlar Ardahan, Medyumlar Artvin, Medyumlar Aydın, Medyumlar Balıkesir, Medyumlar Bartın, Medyumlar Batman, Medyumlar Bayburt, Medyumlar Bilecik, Medyumlar Bingöl, Medyumlar Bitlis, Medyumlar Bolu, Medyumlar Burdur, Medyumlar Bursa, Medyumlar Çanakkale, Medyumlar Çankırı, Medyumlar Çorum, Medyumlar Denizli, Medyumlar Diyarbakır, Medyumlar Düzce, Medyumlar Edirne, Medyumlar Elazığ, Medyumlar Erzincan, Medyumlar Erzurum, Medyumlar Eskişehir, Medyumlar Gaziantep, Medyumlar Giresun, Medyumlar Gümüşhane, Medyumlar Hakkari, Medyumlar Hatay, Medyumlar Iğdır, Medyumlar Isparta, Medyumlar Kahramanmaraş, Medyumlar Karabük, Medyumlar Karaman, Medyumlar Kars, Medyumlar Kastamonu, Medyumlar Kayseri, Medyumlar Kırıkkale, Medyumlar Kırklareli, Medyumlar Kırşehir, Medyumlar Kilis, Medyumlar Kocaeli, Medyumlar Konya, Medyumlar Kütahya, Medyumlar Malatya, Medyumlar Manisa, Medyumlar Mardin, Medyumlar Mersin, Medyumlar Muğla, Medyumlar Muş, Medyumlar Nevşehir, Medyumlar Niğde, Medyumlar Ordu, Medyumlar Osmaniye, Medyumlar Rize, Medyumlar Sakarya, Medyumlar Samsun, Medyumlar Medyumlar Siirt, Medyumlar Sinop, Medyumlar Sivas, Medyumlar Şırnak, Medyumlar Tekirdağ, Medyumlar Tokat, Medyumlar Trabzon, Medyumlar Tunceli, Medyumlar Şanlıurfa, Medyumlar Uşak, Medyumlar Van, Medyumlar Yalova, Medyumlar Yozgat, Medyumlar Zonguldak

Kategori:Medyum

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir