İçeriğe geç

Medyum Yorum ve Tavsiyeleri

   Gerçek medyum yorumları ve tavsiyeleri uğruna internet sitelerinde olmadık fake siteler türemiştir. Bu yorumların esas kişileri olan medyumlar genelde Mardin, Hatay, Adıyaman gibi yerlerde olduklarını iddia ederler. Ancak bilindiği gibi bir yerde asla değillerdir. Lütfen çalışacağınız medyum hocayı iyi seçin. Bu doğru medyum hocayı seçebilmenin esasında basit birkaç detayı vardır. Bunlardan birisi;

Gerçek medyum hoca asla size gün vaat etmez ama sahte medyumlar kesin şekilde size sözde vaatlerde bulunur.

Gerçek medyum tedbir amaçlı yaptığı çalışmalarla Takdiri Allah’a bırakarak hareket ederken, sahte medyum hocalar başımıza evliya kesilir.

Gerçek medyum hoca olayın gerçekleşmesini bekler ve size herhangi bir söz vermezken sahte medyum hoca sanki sihirli değneğe sahip gibi hemen olacakmış gibi konuşur.

Bu ve bunlara benzer bir çok söz kelam dolaşmaktadır. Ama bizler bilmeliyizki gelecek ve gain Allah’a aittir. Bu gaib işte bu manevi işlerimiz içinde geçerlidir. Ve asla şaşmaz.

   Bir çok medyum siteleri ve medyum öneri sayfalarında seçemeyeceğimiz kadar çok medyum hoca tavsiye edilmektedir. Koruma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü, papaz büyüsünden tutunda, fare büyüsü,yumurta büyüsüne kadar bir çok detay yazılır. Artık ne büyüsü olursa olsun 7 ülkeden 77 büyücüde getirilse Allah istemeden hiçbir dileğinize kavuşamazsınız. Lütfen öncelikle dualarınızı Allah için okuyunuz.

   Resmi belgeli medyumlar, gerçek medyumlar ve güvenilir medyum tavsiyeleri için fazla medyum sitelerini araştırmadan sizleri gercektavsiyeler.com sitemize davet ediyoruz. Zira orada en gerçek medyum hocalar ile derdinizi bir nebzede olsa dindirebilir, Allah’ın gerçek şifasının nelere kadir olduğuna şahit olabilirsiniz.

Kategori:Medyum Tavsiyeleri

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir