İçeriğe geç

Medyum Olmak Kolay Mıdır

Medyum Olmak Kolay Mıdır

Bir kişinin medyum olabilmesi için eğitim alması gerekmez. Ayrıca sonradan kazanılan bir yetenekte değildir. Medyum olmak kolay mıdır diye soranlar bilmelidir ki bu iş için ruhani güçlere ihtiyaç vardır. Belirli spiritüel özellikleri ve özel kabiliyetleri olan kişiler medyumluk için gereken niteliklere sahip kişiler olarak değerlendirilebilirler. Medyumlar büyü çeşitleri konusunda çok bilgilidirler. Bu da her türlü büyüleri yapabileceklerini gösterir. Büyüler iyi ya da kötü amaçlarla yapılabilir. Fakat insanlar çoğunlukla kötü niyetle büyülere başvururlar.

Medyumluğunu başarılı bir şekilde yapamayan kişiler, başlarına dertler açabilirler. Hatta bazı medyumlar yeteri bilgiye sahip olmadıkları için, cinleri musallat ederler. Bu da hem kendilerine hem de büyünün etkileri altında olan kişileri rahatsız eder. Büyü yaptıracak olan kişiler de medyum seçimi yaparken ehil kişiler arasından seçim yapmalıdırlar.

Medyumlar ve Çalışma Şekilleri

Her meslekte olduğu gibi medyumluğunda kendi içerisinde çeşitleri vardır. Büyü çeşitleri de buna göre şekillenir. Medyumların çeşitleri şu şekilde sıralanır;

  • Sezgisel medyumlar
  • Enerjisel medyumlar
  • Dualarda uzman hocalar
  • Spiritüel medyumlar
  • Öte alemlerden güç alan medyumlar
  • Bioenerji uzmanları da medyum olarak anılan uzmanlar arasında yer alırlar.

Ruhani ve fiziksel olan medyumların yetenekleri, diğer medyumlara nazaran daha farklıdır. Medyumların bazıları sezgilerini yönetebilir iken bazıları da 6. Hisleri çok kuvvetli olan medyumlardır. Medyumlar içerisinde en çok adı duyulanlar üfürükçülerdir. Bu medyumlar sahtekârlardır. Bulaşmak da son derece tehlikelidir. Çünkü bu kişiler, insanların iyi niyetlerini kullanabilirler. Üfürükçüler çoğunlukla insanların bilgilerine internet üzerinden ulaşırlar ve ilahi ya da ruhani güçleri yoktur. Bozulmayan büyüler ya da diğer büyüler konusunda bilgiye de sahip değillerdir.

Medyum Yetenekleri Nasıl Anlaşılır

Medyum olunup olunmadığının anlaşılabilmesi için bazı yetiler gereklidir. Bu yetilerin olmadığı kişiler medyum olarak ele alınmamalıdır. Medyumluk belirtileri olmadığı zaman o kişinin medyum olup olmadığı da anlaşılabilir. Medyumlar kozmik ya da ruhani varlıklarla iletişim kurma konusunda çok başarılıdırlar. İletişimleri sayesinde büyülere müdahale etmeleri de kolaydır. Dünya üzerinde kişi ya da nesneler medyumlar tarafından kontrol altına da alınabilir.

Ayrıca bu kişilerin 6. Hisleri yüksek olduğu için tahminleri de çok kuvvetlidir. Pek çok konuya önseziyle de yaklaşabilirler. Medyumluk yeteneği olanlar bunu genç yaşlarda da fark edebilirler. Güçlerini geliştirme konusunda da çok yeteneklidirler. Eğitim ya da öğretim ile medyum olunmadığı unutulmamalıdır.

 

Kategori:Medyum

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir