İçeriğe geç

Medyum Araştırın

Merhaba,

Benim kendimle alakalı bir sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum. Gerçek bir hayat hikayesinden gerçek bir kesit içinde sizlere de biraz da olsa ışık olabileceğini tahmin ediyorum.

Yıllar önce ortalama bir tarih vermem gerekirse bundan 3 yıl kadar önce eşimle ciddi sorunlar yaşamaya başlamıştık. Buna istinaden kendim bir medyum hoca arayışına girmek istedim. Birkaç kişi ile görüştüm. Papaz büyüsü, domuz büyüsü yok kaşık büyüsü yapalım derken, büyülerin büyüsüne kapıldım gittim. Nitekim bu iş benim için hiçte hayırlı şekilde ilerlemedi. Eşimle aram başlangıçta az da olsa iyiye giderken sonra evimizde resmen bir tufan koptu. Meğer yapılan büyülerin ehli olmayan kişiler tarafından yapıldığında daha sonra tersine dönme gibi bir durumu varmış. Bunu öğrendiğimde dehşete düştüm. Kendi elimle kendi yuvama gölge düşüremezdim. Bende kendi yaptırdıklarımı bozmak için bu defa da büyü bozan medyum hoca arayışına girdim. İşte bu durumda arkadaşım bana bir manevi yaşam koçundan bahsediyordu. Çok seviyordu onu, elife ablam diyordu da başka bir şey demiyordu. Bende aramak istedim kendisine ulaştım. Az bi sohbet etti benle. Konuşmaları o kadar etkileyici ve muhteşem ki. Hemde hepsinin içinde tüm gerçekler var. Ehli bir bayan medyum aynı zamanda. Buna dair bende çalışmak istedim. Evimizdeki tüm olumsuz enerjiler, olumsuz büyüler gitti. Eşimle az bi rahat nefes almaya başladık. Sonra ise aramız hızla düzelmeye başladı. Bu elife hoca ablaların şahı, ablaların en yücesi bana kalırsa. Kendisinin sabırla yanımda olması ve beni ciddi anlamda dinlemesi beni oldukça mutlu ediyor. Ömür boyu onun yanından ayrılmak istemiyorum şahsen.

Daha sonra diğer yalancı medyumlara gelecek olursa lafım. Hakikaten onlar yalancılıklarının yanı sıra dolandırıcı ve vicdansız medyumlar. Şikayet etmek lazım, her yere yazmak ve uyarmak lazım arkadaşlar. Sahte medyumlara pirim vermeyin lütfen. Onların bir gram acıma hissi yok. Ben yuvamdan oluyordum, aman siz dikkat edin. Ne olursa olsun onlar gibi kimselerin ipiyle kuyuya inilmez. Hiçbir dediklerine güvenilmez.

Meleklerin ışığından ayrılmayan, Allah’ın izniyle hareket etmeyen kimselerden uzak durmalısınız. Aksi takdirde bunun sonu sizi mutsuz edebilir.

Kategori:Medyum

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir