İçeriğe geç

İstanbul Medyum

Hayatımızda bazen ayağımıza taş takılan zamanlar olabilir. Bu gibi zamanlar da ciddi anlamda bunun sebebini düşünüp, nasıl içinden çıkmamız gerektiğinin çaresini aramaya başlarız. İşte o zamanlarda bulunduğumuz çevrenin etrafından kendimize bir medyum ararız. İstanbul medyum, Ankara medyum, İzmir medyum, Adana medyum derken bize en uygun olan medyum hocayla iletişime girme ihtiyacımız doğar.

İstanbul medyum, İstanbul’un maneviyatı güçlü ve en dürüst kişilerinden oluşmaktadır. Hele ki İstanbul’un kültürel mirasından yararlandıysa eğer ciddi anlamda bilge dolu bir insandır. Dünya kültür ve medeniyet başkenti olduğunu sanırım hepimiz biliriz. Şöyle bir gezintiye çıktığımız da bile hangi milletlere ev sahipliği etmiş onların her birinden izler bulmak mümkün İstanbul’da.

Hele ki o yüreklere bir sıcaklık veren türbeleri. O türbeler ve yaşanmış gerçek hikayelerine ne dersiniz. İstanbul taşı toprağıyla altındır kelimesi ciddi anlamda haklılık sebebini ortaya koyuyor sanırsam. İstanbul medyum bilgeliğiyle olsun, gerçek hayat dökümanlarıyla olsun kendini yoğurmuş bir kimsedir. Herkese örnek olabilen aydın bir düşünce yapısıyla ruhsalını ve kuantum düşüncesini öyle bir harekete geçirir ki, kendine hayran olunmaması imkansız.

Sizlerde bu engin deneyimden yararlanmak ve gerçek İstanbul medyumu ile tanışıp o derin hikayelerinden yararlanmak istemez miydiniz. Sözde İstanbul medyum diye bahsetmiyorum, özde en büyük üstatların, en büyük hocaların, en şaheser Zad ların mirasını devrettiği en iyi İstanbul medyum hocaları. Bizde sizlere bunları tavsiyeler olarak vermek istedik ve gerçek hikayeleri bire bir gerçek kişilerden duymanızı… sizlerde yararlanmak ve bilgi aktarmak isterseniz gercektavsiyeler.com sitesinden yararlanabilirsiniz.

Kategori:Medyum

4 Yorum

 1. tanya tanya

  merhaba, ben kıbrıstan yazıyorum, fakat aslen azeriyim adım maga.burda öğrenciyim ve bir kiza aşik oldum.oyle bir kızki manken gibi hem çok güzel hem çok ciddi bana dönüpte bakmiyor bile.aşkimi ilan ettim ama sonuç olumsuz.bir kıbrıslı tanıdığım aracı oldu elife hocayı önerdi, aradım durumu anlattım.hoca çalışma yapmalıyız üzerinde kötü enerjiler var boylelikle gelende hemen geri gider dedi.haklıydı hiçbirşey olmuyor herşey geri bitiyordu.elife hocayla sıkı bir çalışma yaptık çok güzel oldu.o kız bana bakmaya başladı, yanına gittim konuşmaya akşam yemeğe çıktık.o gün bu gündür hep beraberiz.medyum elife hoca işinin gerçekten uzmanı, neyin nerden geldiği, sorunun ana kaynağını bulup kökten çözüyor herşeyi…benden size tavsiye olsun.

 2. Çiğdem Çiğdem

  esımı cok sevıyorum fakat aramızda bır sogukluk olustu ondan ayrılmak ıstemıyorum fakat yanyanada olamıyorduk.hergun kavga ıle gürültu ıle gecıyordu.ondan ayrılamayacagım ıcın sedat hocam saolsun bana yardım etti, duasını verdı.sımdı cok ıcım rahat.huzursuz olmak cok kötu.tesekkur edıyorum sedat hocama.

 3. nilgül nilgül

  papaz buyusu bozdurmak istiyorum.çok sıkıntılarım var bu konudan. özellikle istanbul medyum hocalardan seçmek istiyorum daha güvenli olması için

 4. ferit can ferit can

  istanbul’da medyum hoca arıyorum.varmı tavsiye edebileceğiniz kişiler arkadaşlar.yüz yüze görüşmek istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir