İçeriğe geç

İrlanda Medyumlar

İrlanda yeşillikler kentidir ve tarihi oldukça folklor dolu bir yaşantıya sahiptir. Özellikle eski irlanda toplumu büyü gücüne fazlasıyla inanırlardı. Ve ta o günlerden bu günlere inanılmaz bir efsane yayıldı. Savaşçı efsaneleri, dans eden küçük peri kızları, gökkuşağının bittiği yerde hazineler gizleyen çifçiler, ufak küçük yeşil renkli yaratıklar ve benzerleri gibi günümüze kadar gelen mitolojik hikayelerindendir.

Özellikle belli başlı 10 adet mitolojik kahramanları şunlardır;

Ölüm Perileri (Banshee) ,Pookas ,Changelings ,Dagda’nın Arpı ,Lir hikayesi ,Patrick ,The Shamrock (Yonca), Finn MacCool, Faeries ,Leprechauns .

İrlanda mitolojisinde olduğu kadar manevi ilimler ve ruhsal ilimleri de oldukça gelişmiştir. İrlanda medyumları ve İrlanda gizli ilimler uzmanları oldukça farklı görüş açıları ile bu işte büyük ses getirmişlerdir. Efsanevik olayların zaman zaman İrlanda medyumları arasında yaşandığı söylenir. Özellikle İrlanda’da yaşayan Türkler bu efsaneden oldukça etkilenirler. Orada yaşayan Türk gurbetçilerimizden oldukça farklı ve gizemli hikayelerin yanı sıra bire bir yaşadıkları gerçek hikayeler dinlenilmeyecek boyutlarda değil desek yeridir. İrlanda medyumları ve orada yaşan diğer gerçek medyumlar için adım adım her yerden yaşanmış gerçek hatıraları ve mitolojik hikayeleri bizlerle paylaşabilirsiniz.

 

 

Dublin medyumlar

Cork medyumlar

Limerick medyumlar

Waterford medyumlar

Kilkenny medyumlar

Derry medyumlar

Belfast medyumlar

Galway medyumlar

Armagh medyumlar

Newry medyumlar

Lisburn medyumlar

 

Kategori:Medyum

Tek Yorum

  1. Sedat hoçam 2 haftadır ilk defa o kadar güzel huzurlu uyudumki çoçuk gibi Allahım senden razı olsun .rüyamda sizi gördüm rüyada beni okudunuz üflediniz .Rabbim size saglıklı uzun ömürler versin Sedat hoçam .sizi tanıdığıma çok mutluyum.sizi çok seviyorum hoçam .hayırlı günler diliyorum hoçam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir