İçeriğe geç

Hollanda Medyumları

Parapsikoloji araştırma merkezlerinin bulunduğu yerlerden biri olan Hollanda bu konuda oldukça iyimser bir tavır sergiler. Bazı toplumların bu konuda ön yargıları olduğunu biliyoruz. Fakat Hollanda oldukça buna inanan ve bu konuda araştırma merkezi açan Ülkelerin başında yer alır.

Parapsikoloji ; psikoloji ötesi demektir aslında. En baştaki konularından biri ise düşünce gücü ve ruhsal güçlerdir. Kısacası parapsikoloji paranormal güçleri yani normal ötesi güçleri ele alır. Bazıları bunu bilim olarak görmese de parapsikolojinin onayladığı ve içine aldığı konular yenilir yutulur cinsten konular değildir.

Parapsikoloji, psişik, duru görü, telekinazi, hipnoz, bedensiz varlıklar yani cinler, duyu dışı algılama, telepati, önsezi, psikonezi, duruişiti, levitasyon, ışınlama, astral seyahat, kirlian fotoğrafçılığı, biyokozmik enerji, enerji bedenleri, duyu dışı algılama, gözsüz görüş, psişik arkeoloji, geçmişin bilinmesi, paranormal teşhis, çakralar, aura, şifacılık, ruhsal şifacılık ve benzeri bir çok ruhsal konularla ilgilenir. Bu konuları icra eden kişilere ise halk dilinde medyum denir.

Bundan sebeple Hollanda medyumları ve Hollanda’da gizli ilimler uzmanı oldukça geniş bilgilere sahiptir. Ve bunu rahatça yapabilen bir çevreye.. Hollanda da yaşayan Türk medyumları da oldukça ilgi toplar. Hem Anadolu kültüründen bazı ilmi bilgiler hem batının onayladığı bilgilere sahip olabilir. Bu konuda oldukça kendini yetiştirebilen Hollanda’da medyumlar oldukça rağbet görmektedir. Sizlerde Hollanda medyumları ile tanışmak ve bire bir görüşmek isterseniz bizleri takip edebilirsiniz.

Amsterdam Medyumlar
Rotterdam Medyumlar
Lahey Medyumlar
Utrecht Medyumlar
Eindhoven Medyumlar

Tilburg Medyumlar
Groningen Medyumlar
Almere Medyumlar
Breda Medyumlar
Nimwegen Medyumlar
Apeldoorn Medyumlar
Enschede Medyumlar
Haarlem Medyumlar

Arnheim Medyumlar
Zaanstad Medyumlar

Amersfoort Medyumlar
‘s-Hertogenbosch Medyumlar

Haarlemmermeer Medyumlar
Maastricht Medyumlar
Dordrecht Medyumlar
Leiden Medyumlar
Zoetermeer Medyumlar
Zwolle Medyumlar
Emmen Medyumlar
Ede Medyumlar
Westland Medyumlar
Sittard-Geleen Medyumlar
Deventer Medyumlar
Delft Medyumlar
Alkmaar Medyumlar
Heerlen Medyumlar
Venlo Medyumlar
Leeuwarden Medyumlar
Helmond Medyumlar
Hilversum Medyumlar
Hengelo Medyumlar

Kategori:Medyum

Tek Yorum

  1. eltimle aramızdaki sorunlar gün geçtikçe dahada artıyordu çıkmaz bir hale gelmişti ikimizde birbirimizi istemiyorduk ben çare ararken internetten sedat hocanın çıkardığı güzel işler dikkatimi bir anda sedat hocaya çevirdi sedat hocamı hemen füze hızıyla arayıp eltimle olan sorunlarımızı anlattım sadi hocamda bize muhabbet büyüsünü uygun gördü sonuçta siz akrabasınız dedi sevgi büyüsüylede pekiştirecektik ve çalışmamızı yaptık kısa bir zamanda eltimle nerdesin kanka olduk ve birbirimize o kadar ısındıkki sedat hocam o kadar etkili ve güzel bir çalışmayla eltimle bizi birbirimize dost ve arkadaş etti sedat hocamın ellerinden öpüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir