İçeriğe geç

Gerçek Medyum Tavsiyeleri

Son dönemlerde sosyal medyayı resmen kaplamış olan medyum ve medyumlara olan güven azalmaktadır. Halbuki o kendini medyum, aşk uzmanı, metafizik uzmanı, ilişki uzmanı, gizli ilimler uzmanı, havas ilmi uzmanı veya medyum hoca diye tanıtan kişilerle gerçek medyum tanımı tamamen kendinden uzak bir yerdedir.

Bu sebeple medyum tanımını çok iyi bilmenizde fayda vardır. Biz kısaca gerçek medyumun neler yapması gerektiğini sizlerle paylaşalım. Gerçek medyum asla gelecekten haber vermez. Falcılar, cinci hocalar ve ya büyücü hocalar gibi hareket etmez. Evet ruhsal bir dünya ile bu yaşamış olduğumuz dünya arasında manevi bir bağlantı kurar ama bunu asla kesin konuşarak değil, kesin 3 gün içinde çözüm diyerek değil, gördüğü ve izin verildiği doğrultuda yapabilen bir ehli duruma haizdir.

Sahte medyum ve benzeri şekilde ki medyumlara sıklıkla karşılaştığınızı ve bu gibi kişilerin de yorumlarının sahte olma olasılığını sanırsam anladınız artık. Bizde bundan sebeple dikkat etmeniz gereken şey gerçek medyum tavsiyeleri, gerçek ehli medyumlar, dürüst medyumlara çamur atılması gibi çirkin olaylar ile karşılaştığımızdan bu tarafsız olan gerçek medyum tavsiyeleri sitesini sizler için tasarladık. Sizlerden gelen yoğun istek ve talepler bizleri mutlu etmedi desek yalan olmaz.

Gerçek medyum tavsiyelerinde bazı etik kurallar zedelenmeden bizlere gelen mail ve gerçek medyum yorumlarını sizlere sunmak. Kesinlikle medyum şikayet kanalı değildir. Fakat herhangi bir şikayet söz konusu ise derhal o bahsi geçen medyum yayından kaldırılır. Bizler sizlerden aldığımız bire bir medyum tavsiyelerini sunuyoruz sadece. Yazılanlar tamamen sizlerin fikirleri ve bire bir çalışmış olduğunuz gerçek medyumlar ve bu medyumların gerçek tavsiyesidir.

Emeği geçen herkese Allah’tan şifa diler, tüm dualarının kabul olmasını niyaz ederiz.

Kategori:Medyum Tavsiyeleri

2 Yorum

  1. Melek Melek

    ik okuldan beri sevdigim taptıgım çocuk beni geçen yıl terk etti bir türlü affetmedi beni ona ailesi için agzımdan istemeden bir kelime çıkmıştı oyüzden sildi beni ne yapsam affetmedi bir arkadasım netten büyü bozan medyumları araştırmış medyum elife denk gelmiş bana söyledi görüştüm hocamla baglama büyüsü yaparak bizi tekrar kavuşturdu ALLAH razı olsun hocamdan

  2. cemrem cemrem

    en ıyı medyum hoca sedat hoca o kadar guvenılır kı zaten yerıne cagırıyo gıtme sansınız varsa gıdııp yuzyuze konusuyosunuz gorusuyosunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir