İçeriğe geç

Evlilik Büyüsü İstiyorum

Hayatımda o kadar çok şey kötü gidiyor ki ne yapsan bir türlü olmuyor ne işim yolunda kaç yaşına geldi mi ne de bir kişiyle evlenemiyorum. Evlilik büyüsü nden bahsediyorlar bilmiyorum gerçekten etkisi oluyor mu bazen korkuyorum desem yeridir ama denemekte fayda var Bana kalırsa. İyi bir medyum bulabilirsem Ben de evlilik büyüsü yaptıracağım. evlilik kısmeti açılabilmesi için farklı şeyler de varmış gördüğüm kadarıyla evlilik vefki evlilik muskası evlilik tılsımları gibi hangisi daha uygundur hangisi daha etkilidir artık çalışacağım vereceğim karar versin hadi hayırlısı.

Umarım istediğin gibi yolunda gider her şey kısmet kapılarını açılır ben de mutlu olurum. Sonuçta 34 yaşındayım yaşıtlarım evlendi çoluk çocuğa karıştı bense hala aynı yerde devam ediyorum.

İnsanın zoruna gitmiyor değil düşününce tabii ki de normal bir şekilde insan doğar büyür çoğalır ve ölür. Ben hayatım bu kısımda sadece doğdum ve büyüdüm daha sonra da öleceğim herhalde. Tabiatın kanunlarının adımlarını atmadan gitmek istemiyorum.

Kategori:Büyü Nedir ? Büyü Çeşitleri Nelerdir ?

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir