İçeriğe geç

En iyi Medyum Tavsiyeleri

Medyumlar, manevi Şifa güçleri olan kişilerdir. Bu manevi Şifa güçleri manevi çalışmalar ile pekişir. En iyi medyumlar ise de bu Şifa güçleri ile en doğru yöntemi medyumlar belirler. tabii ki hangi Şifa seansları hangi Şifa güçleri olursa olsun her şey Allah’ın izniyle ilerler, yani şifa’ya kavuşur.

    İşte burada rol oynayan en doğru yöntem ve tertipleri uygulayabilen uzman ve deneyimli olduklarında en iyi medyumlar kategorisine gelmiştir. Manevi ilimler ve havas ilmi içerisinde bazı tertip ve uygulamalar şunlardır;

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, sevgiliyi geri getirme büyüsü, gideni geri döndürme büyüsü, celbi muhabbet, eşler arası muhabbet, büyü bozma, rızık bereket ve kariyer çalışmaları gibi birçok sayamayacağımız alanda çalışmalar yapabilirler. Bunun içeriği kişinin genel manevi durumuna göre değişir. Başta dediğiMiz gibi bu yöntem ve tertipleri uygulayabilmek tespit edebilmek ve doğru yöntemle ilerleyebilmek yalnızca en iyi medyum hocaların görevidir.

Biz bu en iyi hocaları bulabilmek acısından medyum tavsiyeleri ve Medyum önerileri internet sitelerini araştırma yaparız. Buradan kendimize bulduğumuz en iyi sonuç ile hareket eder derdimizin ana kaynağına çözüm için önce Allah’tan sonra uzman medyumların  çalışmalarıyla çözümlenmesini dileriz.

Kategori:Genel

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir