İçeriğe geç

En Çok Yapılan Büyüler

En Çok Yapılan Büyüler

Büyüler hizmet ettikleri amaca yönelik olarak birçok farklı türe sahiptir. Tarihin en eski dönemlerinden itibaren yapılmaya devam edilen büyüler günümüzde de oldukça fazla tercih edilir. Günümüzde en çok yapılan büyüler arasında aşk büyüleri yer alsa da sık yaptırılan daha birçok büyü işlemi mevcuttur.

Kuvvetli büyücüler ve medyumlar eşliğinde gerçekleştirilen büyü ritüelleri, karşıdaki kişiyi himaye altına almak açısından son derece etkilidir. Büyü ile amaçlanan kişi kolay bir şekilde yönetilebilir ve iradesi dışında davranışlar sergileyebilir. Büyüler arasında en çok tercih edilen türler ise insanların en çok olmasını istedikleri dileklere göre şekillenmektedir.

En Çok Yapılan Faydalı Büyüler

Büyü çeşitleri arasında en sık tercih edilen iyi büyüler insanların hayatını iyi yönde değiştirici etkile sahiptir. Aşk, sevgi ve mutluluk gibi kavramları ön plana çıkartan iyi büyüler etkilediği kişiyi iyi yönde etkiler ve değiştirir. En sık tercih edilen faydalı büyü çeşitleri nelerdir diyorsanız bunun yanıtı da yazımızdadır.

En fazla tercih edilen faydalı büyüler arasında ilk sırada aşka hizmet eden büyüler yer alır. Bağlama büyüleri iki kişinin birbirine bağlanması ve özellikle karşılık bulamayan duyguların artık karşılıklı olması açısından tercih edilir. İyi niyet dilekleri ile yapılan bir diğer büyü çeşidi ise aile huzuru için yaptırılan büyülerdir. Bu büyüler de evli çiftlerde evden soğuyan ve uzaklaşan kişileri tekrar eve döndürmek için tercih edilir. Zengin olmak isteyen işiler de yatıracakları faydalı büyüler ile daha başarılı bir iş yaşamına sahip olabilmektedir.

En Çok Yapılan Zararlı Büyüler

En çok yaptırılan zararlı büyüler insana temelden itibaren kötülük getirmeyi amaçlar. Zararlı büyüler insanın hem kendisine hem de çevresine zarar vermesin amaçlar. İnsanın iç huzurunu da bozan bu kötü büyüler kalıcı olduğu taktirde insan hayatında ciddi sorunlara yol açabilmektedir. Önlem alınmadığı durumlarda birçok kötü büyü intihar gibi nedenlerden ötürü ölümle sonuçlanır.

En zararlı büyüler kategorisinin zirvesi kara büyülerdir. Kara büyüler genelde sevenleri ayırmak, kıskançlık nedeni ile karşıdakini çekememek gibi nedenlerden dolayı yaptırılır. Kara büyülerin birçoğu kalıcıdır ve hayat boyu insanın üzerinden gitmez. Bununla birlikte kötü niyetle yaptırılan papaz büyüleri de bozulamaz olması nedeni ile insanda kalıcı kötü hasarlar bırakabilmektedir.

 

Kategori:Büyü Nedir ? Büyü Çeşitleri Nelerdir ?

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir