İçeriğe geç

Dürüst ve Güvenilir Manevi Danışman

Merhaba bu yazıyı sizlere kendimden yaşadığım gerçekler için yazmak istedim. Ve aynı zamanda sizler için de ciddi anlamda yol gösterici olacağından eminim.  Bundan tam 3 yıl kadar önce bunalımın eşindeydim. Hem eşim hem işim konusunda oldukça darbeler aldım. İşimin batmasıyla beraber eşimin de sırtımdan vurması içinden çıkılamaz bir durumdayken yetiş ya hızır dediğim o anı hiç unutmuyorum.

İşte o anda bir internet sitesinden bir ışık çıkmasıyla beraber o okuduğum yazıyı hiç unutmuyorum. Andolsun insanı yarattık ve nefsinin ona ne vesvese verdiğini de biliriz.Vesvese, gizli sestir. Ve biz ona şah damarından daha yakınız.

Ne vesvese bırakıyordu yakamı ne yalnızlık. Orada gördüm ki ne vesvese, ne yalnızlık hepsi bir tek yerde gizliydi. Bunun üzerine bende hemen bunu bana anlamlandıracak bir hocaya ihtiyaç duydum. Bunu sadece rahmani medyum hoca aracılığıyla yapabileceğim hissi doğru işte orada medyum Sedat demirel diye bir hocaya rastladım. Kendisi oldukça ehli ve oldukça mert bir adam. Bana sürekli duaların ışığından bahsetti. Bende hayatımı kurtarabilecek bir durum olduğunu fark ettim. Hemen medyum Sedat demirel hocayla bir çalışmaya başladık ve başlangıçta pek bir şey olmadı gibi ama kendimde sanki bin tonluk bir ağırlık aktı gitti. Zamanla iş potansiyelim de ufakta olsa bir ışık çıktı. Tutundum bırakmadım peşini. Derken derken öyle bir akış oldu ki. İşlerim için kurtulacak bir halden öyle bir üst düzey hale geldim ki. Bunlar hep medyum Sedat hoca ve duaların yardımıyla. Şunu da söyleyeyim ki hakikaten Allah şah damarımızdan daha yakında ve gerçekten görebilene o kadar çok kurtuluş yolu mevcut ki anlatamam sizlere.

Eşime de gelince şuan biraz endişelerim var, beni zor zamanım da bırakan bir kadına ne kadar güvenebilirim bilemem. Ama bazı kötü enerjilerden dolayı olabileceği aklıma da gelmiyor değil.

Her şey bir yana şunu da belirtmek isterim ki medyum Sedat Demirel ciddi anlamda çok iyi bir medyumdur.

Kendisi hakkında kesinlikle bir şikayet duymadım, çünkü oldukça ilgilenen ve işini takip eden bir medyum hoca. Dürüst ve güvenilir olması zaten çoğu şeyde bitiriyor bu konuyu. İsterseniz yanına gidin yüz yüze görüşün, kaç medyum hocadan bu konuda net adımlar görebildiniz ki. Herkes korkak, çünkü işini yapan yok, ilim sahibi olan kimse yok. Kendine güvenen ve dürüst çalışan kişi ancak bunu yapabilir. Ben kurtuldum hocamın deneyimi duaları ve verdiği akıl sayesinde. Kendisi sonuna kadar benim manevi danışmanımdır ve kolay kolay böyle bir değeri asla bırakmam.

Kategori:Medyum

Tek Yorum

  1. Serife nalbant Serife nalbant

    Iyi günler hocam

    Ben 45 yasindayim ve benim birtürlü nasibim kismetim acilmiyor evlenmek istiyorum ama evlenemiyorum.
    Bana bu konuda yardimci olabilirmisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir