İçeriğe geç

Kategori: Medyum

Medyum kelimesi terim anlamı ve günümüzde ki kullanılan anlamlarına göre farklılık göstermektedir. Medyum daha çok ruhsal alemle bağlantılı olan kişiye denir. Medyumların falcılık, büyücülük, cinci hocalık ve ya benzeri şekilde gelecekle alakalı bir haber alma, haber verme durumu yoktur.
Medyum ve medyumlar geçmiş tarihlerde onca önemli işlere imza atmışlar. Gerek kişilikleriyle olsun gerek se güvenilir kimlikleriyle olsun. Ciddi anlamda büyük saygı ve sevgi toplamışlardır. Günümüz de ise teknolojinin gelişmesi ve her şeyin kolaya kaçması ile eski derin hocaları, ünlü medyumları bulmak hem kolaylaşmış, hem de zorlaşmıştır.
Medyum ruhsal alemle, günümüzde yaşadığımız alem arasında büyük bağ kuran kişidir. Medyumların gelecekten haber verme gibi bir durumları yoktur. Yalnız bu günle ilgilenirler. Ve geleceğin daha emin, daha güvenilir olması için oldukça durumu düzenlemeye çalışırlar. Bunu ise en büyük, en doğru yol olan dualar eşliğinde yaparlar.
Bir de en önemli mevzu vardır ki bu da gerçek medyumlar ile sahte medyumlar arasında ki farklar. Olabildiğince dolandırıcı medyum kabileleri çoğalmaktadır. Tabiri caiz se abdest almayan kişiler medyum hocayım, senden şuan cin çıkartacağım diye işin başına geçmektedir. Oysa ki ne kadar tehlikeli bir durumdur.
Bu durumun önüne geçmek ve gerçek medyumlar ile tanışmak, onların ne kadar yoğun olduğunu anlamak için bizlere destek verin. Dünya’nın her yerindeki medyumları, Türkiye’nin her yerinde ki medyumları birer birer tanıyalım. Ama hepsi de gerçek ve güvenilir medyumların yanı sıra, işinin ehli medyum hocalar olduğuna lütfen gösterelim.