İçeriğe geç

Belçika Medyumlar

300 sene kadar önce Belçika başka egemenlik altındaydı. 1713 yılında Avusturya İmparatorluğunun ardından ‘’Avusturya Hollandası’’ şeklinde anılmaya başlandı.1813 yıllarında Fransa Belçika’yı işgal etti ve Frankların işgaline boyun eğmek zorunda kaldılar.1830 yılında Belçikalılar birleşerek Fransa ve ingiltere’nin garantisi altında bağımsız bir devlet kurdular.  1831 yılında krallık haline gelen Belçika’nın tarihi o kadar iç içedir ki. Neredeyse tüm Avrupalılardan bazı kültürler almıştır. Bu kültür genişliği ve bir o kadar da gizli ilimler çalışmaları oldukça renklenmiş ve Belçika medyumları olduğunca kendini bu medeniyetler içinde yoğurmuşlardır.

Öte yandan bazı Türk medyumlar olduğu gibi bazı Flemenk medyumlar, ve Avrupa kültüründen esinlenen kimi bazı medyumlarının da olduğu bilinmektedir. Belçika’da medyumlar kadar bazı inançlara özel büyülerde gelişmiş ve bu ilmin ışığında o günden bu güne olabildiğince az sayıda Belçika medyumları bulunmaktadır. Sizlerde bu ender medyumlarla tanışmak ve sorunlarınıza bir çözüm bulmak isterseniz medyumlar tavsiye sitemizden yararlanabilir varsa deneyimlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Aalter Medyumlar
Anvers Medyumlar
Beringen Medyumlar
Brugge Medyumlar
Brüksel Medyumlar
Gent Medyumlar
Hasselt Medyumlar
Knokke-Heist Medyumlar
Kortrijk Medyumlar
Leuven Medyumlar
Liège Medyumlar
Mechelen Medyumlar
Mol Belçika Medyumlar
Mons Medyumlar
Namur Medyumlar
Oostende Medyumlar
Oudenaarde Medyumlar
Tournai Medyumlar
Verviers Medyumlar

Birleşik arap emirlikleri medyumları

Abu Dabi Medyumlar

Al-Ain Medyumlar

Al-Khabb Medyumlar

Arada Medyumlar

Dasah Medyumlar

Dibba Medyumlar

Dubai Medyumlar

Fujairah Medyumlar

Ghewelfat Medyumlar

Hamim Medyumlar

Jabal Dhanna Medyumlar

Liwa Oasis Medyumlar

Mizaira’a Medyumlar

Ras al-Khaimah Medyumlar

Sharjah Medyumlar

Tarif Medyumlar

Umm al-Qalwain Medyumlar

Kategori:Medyum

Tek Yorum

  1. Nur Nur

    Merhaba 1 medyum tarafindan dolandirildim ve artik hic bir hocaya veya medyuma guvenim kalmadi arastiriken sizin sayfaya denk geldim Belcika da guvenilir gercekden islemleri saglam olan bir hoca veya medyum varmi?yardimci olursaniz sevinirim yonlendirme yapabilirmisiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir