İçeriğe geç

Bağlama Büyüsü

BAĞLAMA BÜYÜSÜ
Bağlama büyüsü
ile sevdiğini kendine bağlamak ister misin? Garanti sonuç almak için dua okunması gereken bu büyü sevdiğinizi ömrü boyunca size bağlayacak. Sevdiğiniz kişinin size olan sevgisi ve bağlılığı ebedi olacak. Size aşk ile bağlanan sevdiğiniz ve aranızdaki hoş muhabbeti yakalanmak için sizler için hazırladığımız yöntemleri okumaya geçebilirsiniz.

Öncelikle bu işlemi uygulayabilmek için kendinize bağlamak istediğiniz kişinin adı, doğum yılı ve anne adı gerekmektedir. Aynı zamanda Havva annemizin ismi ile de bu işlemi gerçekleştirmenizin mümkün olduğunu belirtmek isteriz. Her şey tamamsa o halde başlayalım…

  • Kendine Aşık Etme Ve Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü:

Kişiye özel olarak hazırlanan bu tılsım için öncelikle aromatik yağlar gerekmektedir. Bunlar gül yağı, zaferan yağı, misk yağı, safran ve amber yağlarından oluşmaktadır. Bu özel 5 yağın karışımından bir mürekkep elde edip büyü bu mürekkep ile yazılır. Büyüye uygun tılsımlar seçildikten sonra tütsüler eşliğinde dualar buyrularak büyü yapılır ve bu işlem birkaç kere tekrarlanarak tamamlanır. Bu büyü 3 gün içinde etki gösterir ve sevgiliniz size hiç olmadığı kadar aşık şekilde size geri döner.

  • Bağlama Büyüsü:

Öncelikle size bir haberimiz var! Artık üzülmeyi bırakın. Ve söylediklerimize kulak kesilin…  O çok sevdiğiniz ve uğruna geceler boyu uykusuz kalıp göz yaşları döktüğünüz sevgilinizi size bağlamanın bir yolu var ancak bu uygulama için bize gerekli birkaç malzeme var. Bunlar bakır ve gümüş parçaları, beyaz bir atın nalı, kor ateş… At nalının üzerinize büyülü tılsımlar yazılır ve üç gün üç gece kor ateşinde yakılır. Bu yakma işlemini yaparken tabii ki devamlı olarak dualar ve efsunlar okunur. Büyü işlemin takribi olarak bir hafta içinde etkisini tamamen gösterir. Bu işlem sonucunda sevdiğiniz kişi sürekli sizi düşünür. Pişman olur, özler. Sürekli sizi görmek ister. Bu büyünün bozulması ya da ters tepki yapması mümkün değildir. Uygulama ömür boyu kalıcıdır.

  • Evde Yapılabilecek Kolay Bağlama Büyüsü:

Bu uygulamayı evde kendi başınıza kolaylıkla yapabilmeniz de mümkün. Bunun için bize gerekli olanlar yarım çay bardağı ayçiçek yağı ve bir küp şeker. Evet bu kadar basit. Malzemeleri hazırladıktan sonra sessiz bir odaya geçip küp şekeri yağın içine atın. Daha sonra iyice odaklanıp 99 kere “Ya Hüddam Beşir Efendi” tılsımını tekrar edin ve bunu yaparken de niyetinizi düşünerek buna odaklanın. Aynı zamanda bunu yaparken gözlerinizin de kapalı olması gerekmektedir. Daha sonra Hüddam Beşir Efendi’den niyetinizi gerçekleştirmesini dileyin. Bu şekilde bağlama büyüsünü tamamlamış oldunuz. Etkileri 3-7 gün arasında kendisini göstermeye başlayacaktır.

  • Dil Bağlama Büyüsü:

Size kötü söz söyleyen arkanızdan konuşan ve alay eden o insanların sözlerini duymaktan bıktınız mı? Bu insanları susturmanın bir yolu var. Dil bağlama büyüsü ile isteğiniz kimsenin dili bağlanır ve artık duymak istemediklerinizi duymazsınız.

Kategori:Büyü Nedir ? Büyü Çeşitleri Nelerdir ?

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir